P1504UBLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1504UBLRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1504UBLRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR 4CHP 280V 250A MS013
Ngā Rauemi: P1504UBLRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1504UBLRP
Tau Wae P1504UBLRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR 4CHP 280V 250A MS013 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35851 pcs Pepa Raraunga P1504UBLRP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 140V, 280V
Tuhinga o mua - Breakover 180V, 360V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, Gull Wing
Ētahi Ingoa P1504UBL Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 55pF, 95pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P1504UALTP
P1504UALTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDACTOR 4CHP 280V 150A MS013
I roto i te taonga: 33383 pcs
Tikiake: P1504UALTP.pdf
RFQ
P1504
P1504
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 148MHZ YAGI UHF BRKT MT