MAC15A6G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC15A6G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAC15A6G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 400V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: 1.MAC15A6G.pdf2.MAC15A6G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC15A6G
Tau Wae MAC15A6G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 400V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104253 pcs Pepa Raraunga 1.MAC15A6G.pdf2.MAC15A6G.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MAC15A6GOS
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 400V 15A Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 150A @ 60Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA
Whirihoranga Single Tau Wae Tuakiri MAC15
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAC15-10G
MAC15-10G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TRIAC 800V 15A TO220AB
I roto i te taonga: 84554 pcs
Tikiake: MAC15-10G.pdf
RFQ
MAC15N
MAC15N
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor