MAC15SDG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MAC15SDG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAC15SDG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRIAC SENS GATE 400V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: MAC15SDG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC15SDG
Tau Wae MAC15SDG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TRIAC SENS GATE 400V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4808 pcs Pepa Raraunga MAC15SDG.pdf
Momotuhi - Tae Atu 400V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V
Triac Momo Logic - Sensitive Gate Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 110°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 15A Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 120A @ 60Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 5mA
Whirihoranga Single Tau Wae Tuakiri MAC15
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAC15SD
MAC15SD
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 400V 15A TO220AB