MAC16CMG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC16CMG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAC16CMG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 600V 16A TO220AB
Ngā Rauemi: 1.MAC16CMG.pdf2.MAC16CMG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC16CMG
Tau Wae MAC16CMG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 600V 16A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67681 pcs Pepa Raraunga 1.MAC16CMG.pdf2.MAC16CMG.pdf
Momotuhi - Tae Atu 600V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 600V 16A Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 150A @ 60Hz I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 50mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 35mA Whirihoranga Single
Tau Wae Tuakiri MAC16
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAC16HCM
MAC16HCM
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRIAC 600V 16A TO220AB
I roto i te taonga: 4914 pcs
Tikiake: MAC16HCM.pdf
RFQ
MAC15SN
MAC15SN
Whakaahuatanga: TRIAC SENS GATE 800V 15A TO220AB
I roto i te taonga: 5407 pcs
Tikiake: MAC15SN.pdf
RFQ
MAC16D
MAC16D
Whakaahuatanga: TRIAC 400V 16A TO220AB