MAC15A10G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC15A10G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAC15A10G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TRIAC 800V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: 1.MAC15A10G.pdf2.MAC15A10G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAC15A10G
Tau Wae MAC15A10G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TRIAC 800V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90945 pcs Pepa Raraunga 1.MAC15A10G.pdf2.MAC15A10G.pdf
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2V
Triac Momo Standard Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MAC15A10GOS
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito TRIAC Standard 800V 15A Through Hole TO-220AB
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 150A @ 60Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA