LSRK17.5TXID
Hua Hua
Tau Wae: LSRK17.5TXID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LSRK17.5TXID.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRK17.5TXID
Tau Wae LSRK17.5TXID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4292 pcs Pepa Raraunga LSRK17.5TXID.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Ētahi Ingoa LLSRK 17-1/2ID
LLSRK17.5ID
LLSRK17.5TXID
LSRK175TXID
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 17.5A
Katoa RK1 Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LSRK17.5T
LSRK17.5T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/300VDC