LSRK150.XXID
Hua Hua
Tau Wae: LSRK150.XXID
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LSRK150.XXID.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 788 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 788 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRK150.XXID
Tau Wae LSRK150.XXID Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 150A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 788 pcs Pepa Raraunga LSRK150.XXID.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.094" Dia x 9.626" L (53.19mm x 244.50mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa LLSRK 150ID
LLSRK150.XXID
LLSRK150ID
LSRK150XXID
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 150A