LSRK17.5T
Hua Hua
Tau Wae: LSRK17.5T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LSRK17.5T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSRK17.5T
Tau Wae LSRK17.5T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3527 pcs Pepa Raraunga LSRK17.5T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Raupapa POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa LLSRK 17-1/2
LLSRK17.5
LLSRK17.5T
LSRK175T
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 17.5A