LSIC2SD120A20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LSIC2SD120A20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSIC2SD120A20
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 20A
Ngā Rauemi: LSIC2SD120A20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSIC2SD120A20
Tau Wae LSIC2SD120A20 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 20A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7184 pcs Pepa Raraunga LSIC2SD120A20.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.8V @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-2 Tere No Recovery Time > 500mA (Io)
Raupapa Gen2 Te Whakaora Whakaora (trr) 0ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2
Ētahi Ingoa F10720 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Momo Tono Silicon Carbide Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 54.5A (DC) Through Hole TO-220-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 1200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 54.5A (DC) Capacitance @ Vr, F 1142pF @ 1V, 1MHz