LSIC2SD120A15
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LSIC2SD120A15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSIC2SD120A15
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 15A
Ngā Rauemi: LSIC2SD120A15.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSIC2SD120A15
Tau Wae LSIC2SD120A15 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 15A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 9301 pcs Pepa Raraunga LSIC2SD120A15.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.8V @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-2 Tere No Recovery Time > 500mA (Io)
Raupapa Gen2 Te Whakaora Whakaora (trr) 0ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2
Ētahi Ingoa F10719 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Momo Tono Silicon Carbide Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 44A (DC) Through Hole TO-220-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 1200V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 44A (DC) Capacitance @ Vr, F 920pF @ 1V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GL34J/1
GL34J/1
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 500MA DO213