LSIC2SD120A10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LSIC2SD120A10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LSIC2SD120A10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 1.2KV 28A TO220-2
Ngā Rauemi: LSIC2SD120A10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LSIC2SD120A10
Tau Wae LSIC2SD120A10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 1.2KV 28A TO220-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14823 pcs Pepa Raraunga LSIC2SD120A10.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.8V @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-2 Tere No Recovery Time > 500mA (Io)
Raupapa Gen2 Te Whakaora Whakaora (trr) 0ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-2
Ētahi Ingoa F10085 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Silicon Carbide Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 28A (DC) Through Hole TO-220-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 1200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 28A (DC)
Capacitance @ Vr, F 582pF @ 1V, 1MHz