LFT300602C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFT300602C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFT300602C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFT300602C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT300602C
Tau Wae LFT300602C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2819 pcs Pepa Raraunga LFT300602C.pdf
Tuhinga 300V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFT Ētahi Ingoa LFT30060-2C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 2
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.563" Dia x 0.874" L (14.3mm x 22.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 300V 2 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A