LFT300303C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFT300303C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 300V 30A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFT300303C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT300303C
Tau Wae LFT300303C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 300V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2569 pcs Pepa Raraunga LFT300303C.pdf
Tuhinga 300V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFT Ētahi Ingoa LFT30030-3C
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.406" Dia x 0.874" L (10.3mm x 22.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 30A 300V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 30A