LFT300601C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFT300601C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFT300601C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL
Ngā Rauemi: LFT300601C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFT300601C
Tau Wae LFT300601C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9188 pcs Pepa Raraunga LFT300601C.pdf
Tuhinga 300V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFT Ētahi Ingoa F10902
LFT300601C-ND
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.563" Dia x 0.874" L (14.3mm x 22.2mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 60A 300V 1 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 60A