LFJ104501CST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFJ104501CST
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua 1000VDC 450A SPFJ HLDR 1PLE STD
Ngā Rauemi: LFJ104501CST.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 225 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 225 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFJ104501CST
Tau Wae LFJ104501CST Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga 1000VDC 450A SPFJ HLDR 1PLE STD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225 pcs Pepa Raraunga LFJ104501CST.pdf
Tuhinga 1000V Kāhua Whakamutunga Bolt Down
Raupapa LFJ1000 Whakatakotoranga Horizontal
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Bolt Down Rahi Whakairo -
Mo te Whakamahia me te / Products Related SPFJ Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 450A 1000V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount
Whakatauranga onamata 450A Whakaaetanga Mea -
Whakautu Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFJ104501C
LFJ104501C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BLOK BLT DWN 1000V 450A CHA