LFJ104501C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFJ104501C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOK BLT DWN 1000V 450A CHA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 246 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 246 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFJ104501C
Tau Wae LFJ104501C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOK BLT DWN 1000V 450A CHA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 1000V Kāhua Whakamutunga Box Lug
Raupapa LFJ1000 Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Bolt Down Rahi Whakairo 2.5" Dia x 8" L (63.5mm x 203.2mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related SPFJ Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 450A 1000V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount
Whakatauranga onamata 450A Whakaaetanga Mea -