LFJ104001STST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFJ104001STST
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua 1000VDC HLDR STUD TERMINAL 400A
Ngā Rauemi: LFJ104001STST.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 333 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFJ104001STST
Tau Wae LFJ104001STST Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga 1000VDC HLDR STUD TERMINAL 400A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 333 pcs Pepa Raraunga LFJ104001STST.pdf
Tuhinga 1000V Kāhua Whakamutunga Bolt Down
Raupapa LFJ1000 Whakatakotoranga Horizontal
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Block
Momo Momo Bolt Down Rahi Whakairo -
Mo te Whakamahia me te / Products Related SPFJ Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 400A 1000V 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount
Whakatauranga onamata 400A Whakaaetanga Mea -