L70S050.T
Hua Hua
Tau Wae: L70S050.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 50A 700VAC/650VDC
Ngā Rauemi: L70S050.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L70S050.T
Tau Wae L70S050.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 50A 700VAC/650VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1409 pcs Pepa Raraunga L70S050.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) Raupapa POWR-GARD® L70S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L70S 50
L70S050
L70S50
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 50A