L70S040.T
Hua Hua
Tau Wae: L70S040.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 40A 700VAC/650VDC
Ngā Rauemi: L70S040.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L70S040.T
Tau Wae L70S040.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 40A 700VAC/650VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1449 pcs Pepa Raraunga L70S040.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) Raupapa POWR-GARD® L70S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L70S 40
L70S040
L70S40
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 40A