L70S015.T
Hua Hua
Tau Wae: L70S015.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 15A 700VAC/650VDC
Ngā Rauemi: L70S015.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L70S015.T
Tau Wae L70S015.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 15A 700VAC/650VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3354 pcs Pepa Raraunga L70S015.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 650V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa POWR-GARD® L70S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa L70S 15
L70S015
L70S15
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 15A