L25S040.T
Hua Hua
Tau Wae: L25S040.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 40A 250VAC/VDC
Ngā Rauemi: L25S040.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25S040.T
Tau Wae L25S040.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 40A 250VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2542 pcs Pepa Raraunga L25S040.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 1.626" L (20.60mm x 41.30mm) Raupapa POWR-GARD® L25S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa F11379
L25S 40A
L25S040
L25S040.T-ND
L25S40
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 40A