L25S015.T
Hua Hua
Tau Wae: L25S015.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/VDC
Ngā Rauemi: L25S015.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25S015.T
Tau Wae L25S015.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4945 pcs Pepa Raraunga L25S015.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa POWR-GARD® L25S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa F1098
L25S 15A
L25S015
L25S015T
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 15A