L25S010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L25S010.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/VDC
Ngā Rauemi: L25S010.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25S010.T
Tau Wae L25S010.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5212 pcs Pepa Raraunga L25S010.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa POWR-GARD® L25S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa L25S 10A
L25S010
L25S10
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 10A