L25S050.T
Hua Hua
Tau Wae: L25S050.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC
Ngā Rauemi: L25S050.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25S050.T
Tau Wae L25S050.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1847 pcs Pepa Raraunga L25S050.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.811" Dia x 1.626" L (20.60mm x 41.30mm) Raupapa POWR-GARD® L25S
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa L25S 50A
L25S050
L25S50
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 50A