L17T200.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L17T200.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L17T200.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 200A 170VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: L17T200.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L17T200.T
Tau Wae L17T200.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 200A 170VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2755 pcs Pepa Raraunga L17T200.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 170V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm)
Raupapa POWR-GARD® L17T Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa F11259
L17T 200
L17T200
L17T200.T-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 200A Katoa -