L17T150.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L17T150.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 150A 170VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: L17T150.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L17T150.T
Tau Wae L17T150.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 150A 170VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1727 pcs Pepa Raraunga L17T150.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 170V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm)
Raupapa POWR-GARD® L17T Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa L17T 150
L17T150
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 150A Katoa -