L17T400.V
Hua Hua
Tau Wae: L17T400.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 400A 170VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: L17T400.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L17T400.V
Tau Wae L17T400.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 400A 170VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1087 pcs Pepa Raraunga L17T400.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 170V Rahi / Rahi 1.500" Dia x 1.252" L (38.10mm x 31.80mm)
Raupapa POWR-GARD® L17T Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa L17T 400
L17T400
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 400A Katoa -