KLLU750.X
Hua Hua
Tau Wae: KLLU750.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 750A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLLU750.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 148 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLLU750.X
Tau Wae KLLU750.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 750A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148 pcs Pepa Raraunga KLLU750.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Raupapa POWR-GARD® KLLU
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa KLLU 750
KLLU750
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 750A