KLLU1600X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLLU1600X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 1.6KA 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLLU1600X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 157 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 157 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLLU1600X
Tau Wae KLLU1600X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 1.6KA 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157 pcs Pepa Raraunga KLLU1600X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 3.000" Dia x 3.752" L (76.20mm x 95.30mm) Raupapa POWR-GARD® KLLU