KLLU4000X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLLU4000X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 4KA 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: KLLU4000X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 68 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 68 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLLU4000X
Tau Wae KLLU4000X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 4KA 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68 pcs Pepa Raraunga KLLU4000X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 5.752" Dia x 4.000" L (146.10mm x 101.60mm) Raupapa POWR-GARD® KLLU