K1500SRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K1500SRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K1500SRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 140-170V 1A DO214
Ngā Rauemi: 1.K1500SRP.pdf2.K1500SRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K1500SRP
Tau Wae K1500SRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 140-170V 1A DO214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134962 pcs Pepa Raraunga 1.K1500SRP.pdf2.K1500SRP.pdf
Tuhinga o mua - Breakover 140 ~ 170V Pūrere Pūrere Whakarato DO-214
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa F5636CT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Diac/Sidac Thyristor 140 ~ 170V 1A DO-214 I teie nei - Whakaputanga Whakaeke 1A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA I teie nei - Breakover 10µA