K1500GAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K1500GAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K1500GAP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 140-170V 1A DO15
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K1500GAP
Tau Wae K1500GAP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 140-170V 1A DO15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154920 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua - Breakover 140 ~ 170V Pūrere Pūrere Whakarato DO-15
Raupapa - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Diac/Sidac Thyristor 140 ~ 170V 1A DO-15
I teie nei - Whakaputanga Whakaeke 1A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA
I teie nei - Breakover 10µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
K1500G
K1500G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SIDAC 140-170V 1A DO15