K1500GRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
K1500GRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K1500GRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDAC 140-170V 1A DO15
Ngā Rauemi: 1.K1500GRP.pdf2.K1500GRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K1500GRP
Tau Wae K1500GRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDAC 140-170V 1A DO15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124798 pcs Pepa Raraunga 1.K1500GRP.pdf2.K1500GRP.pdf
Tuhinga o mua - Breakover 140 ~ 170V Pūrere Pūrere Whakarato DO-15
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial Ētahi Ingoa F11469DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Diac/Sidac Thyristor 140 ~ 170V DO-15 I teie nei - Whakaputanga Whakaeke 1A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA I teie nei - Breakover 10µA