JLLS350.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS350.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS350.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: JLLS350.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 713 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS350.X
Tau Wae JLLS350.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 713 pcs Pepa Raraunga JLLS350.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.594" Dia x 1.720" L (40.50mm x 43.70mm) Raupapa POWR-GARD® JLLS
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLS 350A
JLLS350
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 350A
Katoa T Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLS450.XXP
JLLS450.XXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 600V F/A CLASS T 450A PLTD
I roto i te taonga: 364 pcs
Tikiake: JLLS450.XXP.pdf
RFQ
JLLS350.XXP
JLLS350.XXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 600V F/A CLASS T 350A PLTD