JLLS300.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS300.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS300.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: JLLS300.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 812 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS300.X
Tau Wae JLLS300.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 812 pcs Pepa Raraunga JLLS300.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.594" Dia x 1.720" L (40.50mm x 43.70mm) Raupapa POWR-GARD® JLLS
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLS 300A
JLLS300
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 300A