JLLS500.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS500.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS500.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: JLLS500.X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 413 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 413 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS500.X
Tau Wae JLLS500.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 413 pcs Pepa Raraunga JLLS500.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.063" Dia x 1.764" L (52.40mm x 44.80mm) Raupapa POWR-GARD® JLLS
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLS 500A
JLLS500
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 500A