JLLS060.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS060.TXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS060.TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUS 600V F/A CLASS T 60A PLTD
Ngā Rauemi: JLLS060.TXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS060.TXP
Tau Wae JLLS060.TXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUS 600V F/A CLASS T 60A PLTD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3746 pcs Pepa Raraunga JLLS060.TXP.pdf
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLS060.T
JLLS060.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC