JLLS060.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS060.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS060.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: JLLS060.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS060.T
Tau Wae JLLS060.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3765 pcs Pepa Raraunga JLLS060.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.000" Dia x 1.563" L (25.40mm x 39.70mm) Raupapa POWR-GARD® JLLS
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Ētahi Ingoa JLLS 60A
JLLS060
JLLS60
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 60A
Katoa T Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Electrical, Industrial
Ngā Hua e hāngai ana
JLLS060.TXP
JLLS060.TXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 600V F/A CLASS T 60A PLTD