JLLS050.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS050.TXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLS050.TXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUS 600V F/A CLASS T 50A PLTD
Ngā Rauemi: JLLS050.TXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLS050.TXP
Tau Wae JLLS050.TXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUS 600V F/A CLASS T 50A PLTD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3240 pcs Pepa Raraunga JLLS050.TXP.pdf
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLS050.T
JLLS050.T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC