JLLN125.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN125.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN125.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 125A 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN125.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN125.X
Tau Wae JLLN125.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 125A 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2456 pcs Pepa Raraunga JLLN125.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 1.063" Dia x 0.843" L (27.00mm x 21.40mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLN 125A
JLLN125
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 125A