JLLN1200X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN1200X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN1200X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 1.2KA 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN1200X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 249 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 249 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN1200X
Tau Wae JLLN1200X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 1.2KA 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 249 pcs Pepa Raraunga JLLN1200X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 1.032" L (63.50mm x 26.20mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLN 1200A
JLLN1200
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 1.2kA
Katoa T Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200kA AC, 20kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JLLN110.X
JLLN110.X
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 110A 300VAC/125VDC
I roto i te taonga: 2448 pcs
Tikiake: JLLN110.X.pdf
RFQ
JLLN1200XXP
JLLN1200XXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUS 300V F/A CLASS T 1200A PLTD