JLLN1100X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN1100X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JLLN1100X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 1.1KA 300VAC/125VDC
Ngā Rauemi: JLLN1100X.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 233 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 233 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JLLN1100X
Tau Wae JLLN1100X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 1.1KA 300VAC/125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233 pcs Pepa Raraunga JLLN1100X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 2.500" Dia x 1.032" L (63.50mm x 26.20mm) Raupapa POWR-GARD® JLLN
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa JLLN 1100A