60R375XH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R375XH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R375XH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
Ngā Rauemi: 60R375XH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R375XH
Tau Wae 60R375XH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195560 pcs Pepa Raraunga 60R375XH.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 24s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 1.035" Dia x 0.122" T (26.30mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 60R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 060R0375
060R0375U
60R375
F1928
F2016
F2016-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.224" (31.10mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 3.75A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 7.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.75A Whakaaetanga cURus, TUV