60R250XF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R250XF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R250XF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL
Ngā Rauemi: 60R250XF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R250XF
Tau Wae 60R250XF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 2.5A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221747 pcs Pepa Raraunga 60R250XF.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 15.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.785" Dia x 0.122" T (19.93mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 60R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 130 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 50 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 060R0250
060R0250U
60R250
F1926
F2014
F2014-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.032" (26.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2.5A Whakaaetanga cURus, TUV