60R135XF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R135XF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R135XF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: 60R135XF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R135XF
Tau Wae 60R135XF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267033 pcs Pepa Raraunga 60R135XF.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.535" Dia x 0.122" T (13.58mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 60R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 300 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 120 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 060R0135
060R0135U
60R135
F1924
F2011
F2011-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.780" (19.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga cURus, TUV