60R075XU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
60R075XU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60R075XU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 750MA RADIAL
Ngā Rauemi: 60R075XU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60R075XU
Tau Wae 60R075XU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 750MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 248569 pcs Pepa Raraunga 60R075XU.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 6.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.402" Dia x 0.122" T (10.20mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 60R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 600 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 250 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 060R0075
060R0075U
60R075
F1922
F2008
F2008-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 750mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 750mA Whakaaetanga cURus, TUV