5NLE3500E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5NLE3500E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5NLE3500E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 500A 5.5KVAC
Ngā Rauemi: 5NLE3500E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5NLE3500E
Tau Wae 5NLE3500E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 500A 5.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4366 pcs Pepa Raraunga 5NLE3500E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 17.875" L x 3.000" W x 9.750" H (454.03mm x 76.20mm x 247.65mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 500A Katoa E