5NLE2350E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5NLE2350E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5NLE2350E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 350A 5.5KVAC
Ngā Rauemi: 5NLE2350E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 66 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 66 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5NLE2350E
Tau Wae 5NLE2350E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 350A 5.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 66 pcs Pepa Raraunga 5NLE2350E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm)
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 350A