5NLE2225E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5NLE2225E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5NLE2225E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 225A 5.5KVAC
Ngā Rauemi: 5NLE2225E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 85 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5NLE2225E
Tau Wae 5NLE2225E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 225A 5.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 85 pcs Pepa Raraunga 5NLE2225E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm)
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 225A