30KPA72A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA72A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA72A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 72V 114V P600
Ngā Rauemi: 30KPA72A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA72A
Tau Wae 30KPA72A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 72V 114V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7604 pcs Pepa Raraunga 30KPA72A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 72V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 114V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 80.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 30KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa 30KPA72A-ND
30KPA72ATR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 265.8A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA72C-B
30KPA72C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 72V 119.7V P600
I roto i te taonga: 6122 pcs
Tikiake: 30KPA72C-B.pdf
RFQ
30KPA71CE3/TR13
30KPA71CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 71V P600
I roto i te taonga: 5872 pcs
Tikiake: 30KPA71CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA72A-B
30KPA72A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 72V 114V P600
Tikiake: 30KPA72A-B.pdf
30KPA72-B
30KPA72-B
Tikiake: 30KPA72-B.pdf
30KPA72AE3/TR13
30KPA72AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA72AE3/TR13.pdf
30KPA72C
30KPA72C
Tikiake: 30KPA72C.pdf
30KPA72A-HR
30KPA72A-HR
Tikiake: 30KPA72A-HR.pdf
30KPA71E3/TR13
30KPA71E3/TR13
Tikiake: 30KPA71E3/TR13.pdf
30KPA72A-HRA
30KPA72A-HRA
Tikiake: 30KPA72A-HRA.pdf
30KPA72
30KPA72
Tikiake: 30KPA72.pdf
30KPA71CAE3/TR13
30KPA71CAE3/TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 71V 111.5V P600